KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 12702186
nr 1270 2186
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Rödkrita, Signerad, daterad 81. Studie, 22x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:39:32
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson